• Adresimiz

    Sümer Mah. Erdenler Sokak No: 4 / 4 Odunpazarı/ ESKİŞEHİR

  • Telefonumuz

    0222 234 11 01

  • E-Mail

    bilgi@luletasinakliyat.com

Hizmetlerimiz

Sigortalı Nakliyat

Evden eve nakliyat sistemiyle taşınanların sadece eşyalarınız olduğunu mu sanıyorsunuz? 

Kiminizin hayalleri, kiminizin hayatı, kiminizin ekmek parası, kiminizin de anıları… Belki yeni evlenecek bir çiftin hevesle aldığı mobilyalar; belki artık kişilikleri olduğuna inandığınız ve eşya olmaktan çoktan çıkmış, sizinle bütünleşmiş, hayatınızın vazgeçilmezleri; belki gününüzün büyük bir zaman dilimini geçirdiğiniz iş yerinizin özenle korunması gereken bir parçası, belki de rahmetli babaannenizden yadigâr antika bir gümüşlük… 

Ne olursa olsun, her bir parça sadece size özel… 

Bu denli değerli varlıklarınızın bir yerden başka bir yere naklini sağlamak zorunda kaldığınızda ilk aklınıza gelen, herhangi bir evden eve nakliyat firmasıyla anlaşmak oluyor da; sigorta prosedürü hiç aklınıza gelmiyor değil mi? 

Sonra eşyalarınızın gördüğü zarar ziyanla oturup kalıyorsunuz ne yazık ki… 

Evden eve nakliyat sektöründe tercih edeceğiniz firmanın köklü bir kuruluş olmasına önem gösterirseniz, kalite, özen, güvenilirlik ve zarar tazmini faktörleri de peşi sıra kendiliğinden hallolmuş olacaktır. 

Yılların tecrübesi ile kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından vazgeçmeden hareket eden Lületaşı evden eve nakliyat firması olarak; el sıkıştığımız andan itibaren güvencemiz altına alınan eşyalarınızın SİGORTALI TAŞIMACILIK ayrıcalığı ile garantilendiğini biliyor olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. 

İşinde uzman profesyonel ekibimiz tarafından, uygun ambalajlama elemanlarıyla paketlenen eşyalarınız, cinsine göre diğer uygun eşyalarla beraber istiflenerek, güneş, yağmur, rüzgâr v.b. olumsuz etki bırakabilecek dış etkenlerden tamamıyla izole edilmiş kapalı kasa araçlarla gideceği yere sıfır hasarla ulaştırılır. 

Firmamızla yaptığınız sözleşme esnasında sigorta sözleşmenizi de yaptınız demektir. Ancak maddi ya da manevi değeri sizin için çok fazla olan özel parçalarınız için ayrıca EK SİGORTA da isteyebilirsiniz. 

Taşınma esnasında olması muhtemel en ufak bir hasar bile tespitinden hemen sonra tutulacak raporla resmiyet kazanmış olur ve tazmini firmamızca anında sağlanır. Ancak şöyle bir ayrıntıyı da atlamamanız gerekir ki; sigorta, sadece Lületaşı evden eve nakliyat firmasının paketleyip istiflediği sırada ya da Lületaşı evden eve nakliyat araçlarıyla transfer işlemi gerçekleştiği esnada, tarafımızdan meydana gelmesi muhtemel zararları kapsar. 

Kendi imkanlarınızla toplayıp paketlediğiniz ve istiflediğiniz eşyalarınız sigorta kapsamı dışındadır, yani sizin sorumluluğunuzdadır. 

Sigortalı taşımacılık gibi bir ayrıcalığınız varken, eşyalarınızı ve sinirlerinizi amatör insanlara emanet etmeyin. 

Lületaşı evden eve nakliyat firması olarak; size ve size ait olanlara saygı duyuyoruz.